Logo ARTAX, a.s.
Hledat!
komplexní služby v oblasti grafického designu, reklamy a tisku

Volné pracovní pozice - nabídka zaměstnání


Obchodní zástupce

Popis práce:

Získávání nových obchodních vztahů a udržování vztahů stávajících, komunikace s klienty, tvorba kalkulací a nabídek v oblasti reklamy, marketingu, tisku, mobilních a webových aplikací.

Požadavky:

Dobré komunikační schopnosti a dovednosti, min. středoškolské vzdělání, ochota učit se novými věcem, schopnost týmové spolupráce, uživatelská znalost práce na PC, řidičský průkaz.

Nabízíme:

Zaměstnání ve stabilní společnosti s tradicí, práci se zajímavými klienty, přátelský a týmově nastavený kolektiv, výdělek odpovídající Vašim pracovním výsledkům, práci na HPP, stravenky, závodní stravování, práci převážně v Brně.

Kontakt:

Ing. Martin Lukášek
martin.lukasek@artax.cz
tel: 54321 58 01Obchodní ředitel

Popis práce:

Koordinace a rozvoj obchodní a prodejní strategie společnosti, spolupráce na strategickém řízení, vývojových a inovačních procesech. Reprezentace společnost při vytváření a udržování obchodních vztahů, vedení obchodního a produkčního oddělení, motivace a hodnocení obchodníků.

Požadavky:

Vysokoškolské nebo vyšší manažerské vzdělání, min. 3 roky praxe v obchodě a min. 1 rok na manažerské pozici, výborné komunikační schopnosti a dovednosti, ochota učit se novými věcem, schopnost týmové spolupráce, uživatelská znalost práce na PC, řidičský průkaz.

Nabízíme:

Zaměstnání ve stabilní společnosti s tradicí, práci se zajímavými klienty, přátelský a týmově nastavený kolektiv, výdělek odpovídající Vašim pracovním výsledkům, práci na HPP, firemní automobil, stravenky, závodní stravování.

Kontakt:

Ing. Jan Vinkler
jan.vinkler@artax.cz
tel: 54321 58 01
Grafika, design, kreativa, copywriting, osvit filmů, CTP, ofsetový tisk, digitální tisk, velkoformátová grafika, řezaná grafika, plotter, webové stránky, programování, databáze, reklama, myšlenky, nápady, DVD, flash, video, 3D, POS
Copyright © 2011 ARTAX, a.s., Karásek 1e (areál Pharma Park CR, budova 09), Brno