Logo ARTAX, a.s.
komplexní služby v oblasti
grafického designu, reklamy a tisku

Grafika a design

Fotografie

Účelem reklamní fotografie je propagovat daný produkt nebo službu, zaujmout potenciálního zákazníka a přispět ke zvýšení prodeje tohoto produktu. Pro naše zákazníky profesionálně nafotíme vše co je potřeba, a to buď v našem ateliéru nebo exteriéru dle Vašeho přání.

Příklady realizací

Aktualizace kalalogu svítidel společnosti Fulgur, spol. s r.o.

Zákazník: Fulgur, spol. s r.o.
Společnost Fulgur nás požádala o aktualizaci svého katalogu. Cílem klienta bylo znovu nafotit některé z nově nabízených výrobků, čehož jsme se rádi zhostili a následně jsme je zapracovali do katalogu spolu s dalšími novými aktuálními údaji.
Technologie: Sazba, zlom, fotografie

Obrazová publikace Rallye - vlastní vydavatelská činnost

Zákazník: ARTAX, a.s.
Každoročně přinášíme autorskou publikaci o aktuálním dění v motoristickém sportu na celém světě. Vlastní fotografie z celého světa jsou doplněné poutavými texty. Vše je kvalitně vytištěno a zknihařeno do podoby atraktivní publikace.
Technologie: fotografické práce, text, ofsetový tisk, vazba V8

Venkovní poutač pro restauraci

Zákazník: Fako - Club
Grafický návrh, ateliérová fotografie, digitální retuš, studiové zpracování, kompletní výroba a instalace venkovního poutače pro restauraci, penzion a kuželnu na Hasičské 18 v Brně - Tuřanech.
Technologie: fotorealistická plotterová grafika

Katalog ortoprotetických potřeb

Zákazník: Snížek, v.o.s.
kompletní fotografické práce na katalogu ortoprotetických pomůcek pro firmu Snížek včetně vizážistických prací. Interiérové fotografie modelů s ortoprotetickými pomůckami s ohledem na grafický návrh a rozmístění fotografií na jednotlivé strany. Fotografie následně využity i pro www.snizek-ortezy.cz
Technologie: Digitální fotoaparát Nikon D300
Label
Zavřít
Grafika, design, kreativa, copywriting, osvit filmů, CTP, ofsetový tisk, digitální tisk, velkoformátová grafika, řezaná grafika, plotter, webové stránky, programování, databáze, reklama, myšlenky, nápady, DVD, flash, video, 3D, POS
Copyright © 2011 ARTAX, a.s., Karásek 1e (areál Pharma Park CR, budova 09), Brno