Logo ARTAX, a.s.
komplexní služby v oblasti
grafického designu, reklamy a tisku

Internet a multimedia

Tvorba grafických e-mailů

E-mail marketing je rozesílání obchodních i nekomerčních sdělení na přesně určený seznam emailových adres. Email marketing je jedním z efektivních a snadných nástrojů pro budování komunikace. Výhody emailového marketingu spočívají především ve velmi nízkých nákladech, flexibilitě, měřitelnosti a vyhodnocování kampaní.

Příklady realizací

Grafický návrh a tvorba timeblockeru a pozvánky pro společnost Microsoft Slovakia s.r.o.

Zákazník: Microsoft Slovakia s.r.o.
Na naše grafiky čekala kreativní práce při zhotovování grafického návrhu, včetně ilustrací a karikatur pro timeblocker a pozvánku na připravovanou Microsoft Road Show na Slovensku. Oboje získalo finální podobu ve formě HTML e-mailu s možností snadného automatického vložení události do kalendáře.
Technologie: kreativa, tvorba HTML e-mailu

Propagační materiály „Pomáhej (s) humorem“ pro Konto Bariéry

Zákazník: Konto Bariéry
K příležitosti letošního benefičního pořadu Možná přijde i charita, jsme fondu Konta Bariéry připravili sadu zajímavých a atraktivních propagačních materiálů. Jednalo se například o voblery, plakáty různých velikostí, samolepky na pokladničky a také stojánky s balením klaunských nosů.
Technologie: Ofsetový a digitální tisk

Tvorba grafického e-mailu pro Netbox

Zákazník: SMART Comp. a.s.

Tvorba grafického e-mailu pro Kardio - Line spol. s r.o.

Zákazník: Kardio - Line spol. s r.o.

Další grafické e-maily

Grafické e-maily pro společnost Microsoft

Zákazník: Microsoft s.r.o.

Podpora prodeje kancelářského balíku Office 2013

Zákazník: Microsoft Slovakia
Připravili jsme sadu materiálů k zahájení prodeje balíku Office 2013 na Slovensku. Jednalo o materiály určené pro koncové uživatele-dva druhy brožur, skládané letáky DL, lugony na monitory, reflexní samolepky, elektronický expertní systém pro výběr vhodné edice Office 2013, reklamní html bannery. Dále se jednalo o materiály určené pro prodejce – prodejní příručku, akrylové stojánky na letáčky, HTML e-mailing pro oslovení zákazníků.
Label
Zavřít
Grafika, design, kreativa, copywriting, osvit filmů, CTP, ofsetový tisk, digitální tisk, velkoformátová grafika, řezaná grafika, plotter, webové stránky, programování, databáze, reklama, myšlenky, nápady, DVD, flash, video, 3D, POS
Copyright © 2011 ARTAX, a.s., Karásek 1e (areál Pharma Park CR, budova 09), Brno