Logo ARTAX, a.s.
komplexní služby v oblasti
grafického designu, reklamy a tisku

Grafika a design

Tvorba a úpravy reklamních textů včetně překladů

Vytváření reklamních textů vyžaduje velkou dávku kreativity, a je důležité  dodržet určité postupy. Potřebujeme se dozvědět maximum informací o produktech a službách, cílové skupině a mnoho dalšího, tak aby reklamní text byl přesvědčivý a dobře strukturovaný, který upoutá pozornost koncového zákazníka.

Našim klientům nabízíme i zpracování těchto reklamních textů, a to jak provedením jazykových úprav u textů dodaných, tak i tvorbou textů autorských.

Problémy nám nečiní ani zajištění jazykových překladů, včetně takových speciálních zadání, jako je zajištění cizojazyčně namluvených videospotů.

Příklady realizací

Katalog Putování s Bílou paní v ruské mutaci pro JMK

Zákazník: Krajský úřad Jihomoravského kraje
Pro Krajský úřad jsme přeložili, vysadili a vyrobili ruskou verzi katalogu Putování s Bílou paní. Součástí zakázky jsou rovněž také letáky s přehlednou mapou turistických cílů z průvodce. I pro ruského turistu jsou tak nyní dostupné informace o krásách a pamětihodnostech líbezné Jižní Moravy.
Technologie: překlad, sazba, ofsetový tisk

Image prospekt Slovácko

Zákazník: Město Kyjov
Pro image prospekt Slovácko jsme dodávali komletní texty od výběru jednotlivých turistických cílů přes jejich popis po ověření kontaktních údajů. Zároveň jsme zajišťovali překlady do angličtiny a němčiny. O úspěšnosti materiálu svědčí i dva dodtisky v průběhu dalších dvou let.

Informační tiskovina o činnosti firmy

Zákazník: YDS, spol. s r. o.
Úkolem bylo prezentovat klienta jako dodavatele elektronických řešení pro zpracování a archivaci dokumentů v podnikové i státní sféře. Úkol vyřešen srozumitelným popisným textem a kombinací obrazového příběhu s krátkými popisky. Kombinací obou rovin bylo bezezbytku dosaženo objasnění služeb, nabízených firmou YDS.
Technologie: Grafický návrh v kombinaci s fotografiemi a textem, ofsetový tisk s laminací

Slogan "Dokumenty v dobrých rukou"

Zákazník: YDS, s.r.o.
z marketingového hlediska byl název a ztvárnění loga firmy YDS vzhledem k jejím klientům málo jasný, proto byl vytvořen slogan, který plně vystihuje hlavní činnost firmy: elektronickou a fyzickou správu dokumentů včetně jejich spolehlivého zabezpečení. Tento slogan býl následně zakomponován k logotypu YDS tak, že se stal jeho součástí.
Label
Zavřít
Grafika, design, kreativa, copywriting, osvit filmů, CTP, ofsetový tisk, digitální tisk, velkoformátová grafika, řezaná grafika, plotter, webové stránky, programování, databáze, reklama, myšlenky, nápady, DVD, flash, video, 3D, POS
Copyright © 2011 ARTAX, a.s., Karásek 1e (areál Pharma Park CR, budova 09), Brno