Logo ARTAX, a.s.
komplexní služby v oblasti
grafického designu, reklamy a tisku

Internet a multimedia

Vývoj mobilních aplikací

Vyvíjíme aplikace pro chytrá mobilní zařízení
Mobilní telefony a aplikace pro ně vyvinuté, jsou dnes fenoménem a hýbou téměř celým spektrem produktů a služeb. Aplikace pro mobilní zařízení jsou vynikající formou, jak držet krok s dobou a poskytnout zákazníkům a obchodním partnerům informace moderním a komfortním způsobem.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vývoje mobilních aplikací pro všechny nejvýznamnější platformy (iPhone, iPad, Android, Windows Phone, Windows 8), ale nebráníme se i novým výzvám.

Vyvíjíme jak jednoduché aplikace, tak rozsáhlá řešení pro korporátní oblast. Máme však také vlastní originální řešení.
Naše služby zahrnují návrh řešení, grafiku, vývoj, testování, integraci, provoz, servis i poradenství.

 

Příklady realizací

LAIKA: Dog in Space!

Jedná se o arkádovou mobilní hru na platformě iOS s názvem „LAIKA: Dog in Space!“, která byla inspirována těžkým životním osudem prvního živého tvora, který se dostal na oběžnou dráhu. Byla jím pravě Laika, fenka která byla vystřelena do vesmíru v rámci ruského vesmírného programu.

Mobilní a počítačová naučná hra Bez úrazu k pokladu

Zákazník: Fakultní nemocnice Motol
Pro dětské traumatologické oddělení jsme navrhli a vytvořili hru. Malé děti se tak prostřednictvím nejnovějších technologií, které mají dnes tak v oblibě, mohou dozvědět, jaké nástrahy a jaká nebezpečí na ně mohou číhat doma. Hra kromě hlavní dějové linie obsahuje i 6 miniher, které vycházejí z klasických titulů. To svoje si tak najde i starší generace. Hru můžete pro svoje ratolesti stáhnout pro všechny standardní platformy (Android, iOS, Windows Mobile či PC) přímo ze stránek hry, či konkrétního obchodu výrobce vašeho zařízení. Od první skicy, až po poslední řádek kódu. Vše bylo vytvořeno u nás. Až na muziku. Za tu tímto děkujeme panu Petru Bartoňkovi.

Naše mobilní vzdělávací aplikace pro školáky sCool Matematika v časopisu dTest

Jsme velmi potěšeni, že byla naše vzdělávací aplikace pro školáky kompletně vytvořená v našem týmu, zmíněná v prestižním časopisu dTest hned mezi prvními zmíněnými aplikacemi.

Wine Rater - kalkulačka pro hodnocení vín

Hodnoťte vína tak, jak to dělají profesionálové. A to na všech mobilních platformách (iOS, Android, Windows Phone). Použijte 100 bodovou stupnici, která je rozšířená na mezinárodních soutěžích a v prestižních publikacích. Nevíte, jak začít? Nezoufejte, není to vůbec těžké. Hodnoťte jednoduše, jako ve škole. U vína se odděleně hodnotí jeho jednotlivé vlastnosti. Nejdříve ohodnotíte vzhled, pak vůni a nakonec jeho chuť.

Aplikace sCool-Malá násobilka

Naši vlastní aplikaci můžete zdarma využít například pro zábavnou výuku matematiky pro vaše děti. Jedna z prvních aplikací z naší dílny je právě taková. Aplikace sCool-Malá násobilka byla vytvořena pro nejrozšířenější platformy trhu a je k dispozici jak na Android, iOS, tak i Windows Phone.

Tablet Tenis

Zákazník: Hewlett Packard
Zažijte atmosféru Davis Cupu na Vašem tabletu s Windows. Rychlý spád hry s chytlavou grafikou a zvuky. Hrejte proti počítači, nebo ve dvou proti sobě na jednom zařízení.
Label
Zavřít
Grafika, design, kreativa, copywriting, osvit filmů, CTP, ofsetový tisk, digitální tisk, velkoformátová grafika, řezaná grafika, plotter, webové stránky, programování, databáze, reklama, myšlenky, nápady, DVD, flash, video, 3D, POS
Copyright © 2011 ARTAX, a.s., Karásek 1e (areál Pharma Park CR, budova 09), Brno