Logo ARTAX, a.s.
komplexní služby v oblasti
grafického designu, reklamy a tisku

3D reklama

Reklamní (firemní) textil

Chcete-li Vaše klienty překvapit něčím neobvyklým, zkuste jim darovat kvalitní značkový reklamní textil.
Spolupracujeme s osvědčenými dodavateli, a máme tak k dispozici funkční, příjemné a zároveň kvalitní oblečení. Ty následně opatřujeme potiskem nebo výšivkou, ale jsme schopni zajistit výrobu textilu přímo podle vašeho požadavku.

Příklady realizací

Dárkový set tvořivé dětské hry Minecraft

Pro našeho klienta jsme připravili dárkový set s tématikou dětské populární hry Minecraft. Jednalo se o zajištění jednotlivých předmětů, jejich grafickou přípravu i potisk různými technologiemi.

Reklamní mikro osušky s plastickým vetkáním loga Microsoft

Jedním se zajímavých aplikací firemního loga na osušky je takzvané plastické vetkávání, jejímž výsledkem je zajímavý obraz, který se podobá ražbě.
Technologie: plastické vetkávání

TEEN je prostě cool!

Zákazník: Knihovna Jiřího Mahena v Brně
TEEN je nový prostor v Knihovně Jiřího Mahena a určený výhradně „teenagerům“. Do tohoto příjemného a svěžího zázemí, patří i drobné reklamní předměty s trendy grafikou, které mládež bezpochyby potěší.

Potisk modrých a bílých reklamních triček

Zákazník: Oncomed manufacturing a.s.
Na připravovanou firemní akci společnosti, jsme připravili trička v barvách, které jsou pro tuto společnost typické a s potiskem log v přední části, dolním lemu a na rukávu.
Technologie: sítotisk

Propagační materiály pro společnost Cortina Development spol. s r.o.

Zákazník: Cortina Development spol. s r.o.
Společnost Cortina Development spol. s r.o. se na nás obrátila se žádostí na realizaci propagačních předmětů pro firmu. Jednalo se o zajištění, potisk a ofsetový tisk sady reklamních předmětů, jako jsou například poznámkové bloky, voňavé stromečky, keramické hrnky, USB flash disky, kalendáře, vizitkáře, igelitové tašky, kalkulátory, trička s potiskem a kšiltovky s výšivkou.

Propagační polokošile k výročí společnosti Proact

K příležitosti 20. výročí založení společnosti Proact, jsme našemu klientovi společnosti Proact Czech Republic, s.r.o. připravili černé polokošile s aplikací výšivky.
Technologie: Strojové vyšívání

Propagační materiály pro CVČ Lužánky LeGrando FREŠ MANÉŽ

Zákazník: CVČ Lužánky
Zhotovili jsme sadu atraktivních reklamních materiálů pro Středisko volného času Lužánky, pracoviště LeGrando. Jednalo se o tisk bannerů, potisk klíčenek, výrobu samolepek, letáků a triček.

Reklamní materiály společnosti Robodrone Industries s.r.o.

Zákazník: Robodrone Industries s.r.o.
Společnosti Robodrone Industries s.r.o. vyvíjející bezpilotní letecké prostředky jsme pro jejich prezentaci na zahraničním veletrhu připravili sérii prezentačních materiálů.

Černé košile s výšivkou loga společnosti WBI Systems a.s.

Zákazník: WBI Systems a.s.
Technologie: vyšívání

Reklamní polokošile s výšivkou Windows Server pro Microsoft Slovakia

Zákazník: Microsoft Slovakia
Pro společnost Microsoft Slovakia jsme připravili několik desítek polokošil, na kterou byla aplikována výšivka loga Windows Server. Polokošile Slazenger jsou ze 100% poločesané bavlny, a jsou tak příjemně nositelné a prodyšné.
Technologie: Vyšívání

Mikiny z merino vlny s aplikací loga Windows Server pro Microsoft Slovakia

Zákazník: Microsoft Slovakia s.r.o.
Pro společnost Microsoft Slovakia jsme připravili sadu kvalitních pánských mikin s aplikaci loga. Jednalo se o teplé, pohodlné celorozepinací mikiny s kapucí z merino vlny a s vnitřní froté úpravou. Vlna merino je 100% přírodní, prodyšná, a dokáže se přizpůsobit velkým teplotním rozdílům, což znamená, že v létě příjemně chladí a v zimě hřeje. Na tyto mikiny jsme aplikovali pomocí vyšívání logo Windows Server. Kontrast černých mikin spolu s bílou výšivkou, působí velmi vkusně.
Technologie: Vyšívání

DigiGirlz Microsoft - šátky, pomády na rty, bloky

Zákazník: Microsoft Slovakia
Digigirlz je program společnosti Microsoft, který nabízí mladým děvčatům příležitost seznámit se s novými technologiemi a s možnostmi jejich uplatnění ve své budoucí kariéře. Proto i reklamní předměty a jejich barevné tóny byly určené především pro ženy.
Technologie: Tampontisk, sítotisk

Firemní bavlněná trika s logem Romill

Zákazník: ROmiLL, spol. s r.o.
Pro firmu Romill jsme připravili několik desítek reklamních triček pro firemní akci.
Technologie: Sítotisk

Expozice technologie Intel Anti-theft na výstavu Notebook EXPO

Zákazník: Intel Czech Tradings
Pro společnost Intel Czech Tradings jsme zajistili expozici představující technologii Intel Anti-theft na výstavě Notebook EXPO. Navrhli a realizovali jsme figurínu „zloděje" včetně oblečení, doplňků a prezentačního stojanu na demonstrační notebook. Vše jsme příslušně obrandovali a opatřili odpovídajícím popisem.
Technologie: návrhy expozic, výstav apod.

Polokošile, košile a kšiltovky Jonesville Point Community, Roatán

Zákazník: Jonesville Point Community
Pro našeho klienta jsme připravili grafický návrh loga a následně jej aplikovali vyšitím na barevné reklamní polokošile, košile a kšiltovky.
Technologie: Vyšívání

Firemní polokošile pro firmu TC Business School

Zákazník: Management TC, s.r.o.
Pro zlepšení jednotnosti obchodní značky společnosti TC Business School jsme pro její lektory zhotovili polokošile. Střih a barevnost polokošil byl podle požadavku zákazníka v jeho používaných firemních barvách a taktéž s vyšitým logem firmy. Polokošile jsou z příjemného materiálu a volného praktického střihu.
Technologie: Zakázková výroba polokošil, výšivka

Polokošile Windows Azure pro Microsoft Slovakia

Zákazník: Microsoft Slovakia, s.r.o.
Pro slovenskou společnost Microsoft Slovakia jsme zajistili 140 kusů polokošil s aplikovanými logy na levé části hrudníku a na rukávu. Polokošile mají na levé straně hrudníku vyšité logo Windows Azure a na rukávu logo Microsoft. Požadavek byl vyšití tzv. „tón v tónu“, což znamená, že nit je téměř shodné barvy s barvou polokošil. Loga jsou tak dostatečně viditelná, a přesto decentní. Jsou zhotovená ze 100% bavlny, což zajišťuje pohodlné nošení.
Technologie: Grafické zpracování, výšivka

Sada firemního textilu společnosti SENERGOS

Zákazník: Senergos, a.s.
Branding firemního textilu denního nošení pro zaměstance firmy.
Technologie: Výšivka a sítotisk

Merchandising Collection BMW Sauber F1

Zákazník: Intel Czech
Pro společnost Intel Czech jsme navrhovali řešení a následně realizovali obrandování různých textilních výrobků z kolekce BMW Sauber F1
Technologie: Výšivky, potisk

Malý Brand "Samantha"

Zákazník: SIMANDL, spol. s r. o.
Malý Brand pro uvedení produktu "Samantha" na český trh.
Technologie: Termotransferový tisk, výšivka
Label
Zavřít
Grafika, design, kreativa, copywriting, osvit filmů, CTP, ofsetový tisk, digitální tisk, velkoformátová grafika, řezaná grafika, plotter, webové stránky, programování, databáze, reklama, myšlenky, nápady, DVD, flash, video, 3D, POS
Copyright © 2011 ARTAX, a.s., Karásek 1e (areál Pharma Park CR, budova 09), Brno