Logo ARTAX, a.s.
komplexní služby v oblasti
grafického designu, reklamy a tisku

Tisk a knihařské zpracování

Velkoformátový digitální tisk

Velkoplošný tisk se dnes stal již součástí téměř každé reklamní kampaně. Naše firma nabízí svým zákazníkům kvalitu a rychlost. K tomu je využíván kvalitní digitální tisk.

Máte tak možnost vybrat si jak potisky různých poutačů, vlajek, bannerů nebo také billboardy. Ale nabídneme vám velký výběr materiálů. To je samozřejmě odvozeno od typu použité reklamy.

Nabízíme vám taktéž tisk na samolepící folie, billboard papíry, fotopapíry, papíry pro city lighty, speciální plasty a mnoho dalšího.

Téměř všechny druhy materiálů je možné zalaminovat pro zvýšení odolnosti, volit lze mezi lesklou, nebo matnou variantou.

Na veškeré materiály tiskneme v barevném podání CMYK , solventními inkousty, které zaručují odolnost proti nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Příklady realizací

Grafický návrh a realizace tapety ve vestibulu KSK Precise Motion, a.s.

Velmi příjemná práce nás čekala při tvorbě grafického návrhu tapety. Jednalo se o úpravu velké plochy stěny v příjímací hale společnosti. Výsledkem měla být grafika, která měla zapadat do celkového designu prostoru, tedy navazovat na další její součásti.

Materiály pro výstavu Lucemburské Opráski

Zákazník: Muzeum města Brna
K zajímavé výstavě patří i zajímavé nápady. Z dibondové desky jsme vyrobili v životní velikosti postavu Zikmunda (komixově Zmikunda) a vytiskli na našich strojích další prezentační materiály k uvedení výstavy na hradě. MUTOH VALUE JET – Velkoformátový tisk Velkoformátová, solventní tiskárna MUTOH VJ je určena pro tisk na rolová média. - skvělý poměr cena/výkon - tisk v barevné kombinaci CMYK na papír, PVC a plátno - max. šířka tisku až 1652 mm, při rozlišení 1440 x 1440dpi. Užití: Produkce fotek, plakátů, bannerů, světelných poutačů, reklamních displejů, POP grafiky, podlahové a vozové grafiky, samolepek. To vše jsme samozřejmě schopní nakašírovat na PVC desky, dibond a podobně.

Propagační materiály na podporu sbírky Konta Bariéry-Nadace Charty 77

Zákazník: Nadace Charty 77
Pomáhej s humorem, Senzační senioři, Auta bez bariér a další, jsou projekty Konta Bariéry, které ke své činnosti potřebují kvalitní a nápadité zpracování veškerých prezentačních materiálů, na kterých rádi pracujeme od tvorby grafických návrhů až po samotnou výrobu.

Jarní prodejní kampaň Microsoft Office společnosti Microsoft Slovakia s.r.o.

Zákazník: Microsoft Slovakia s.r.o.
Pro společnost Microsoft Slovakia s.r.o. jsme vyrobili sadu tiskovin pro jarní prodejní kampaň produktů Microsoft Office. Jednalo se o ofsetový tisk většího nákladu letáčků, velkoformátový digitální tisk několika desítek plakátů formátu A2 a výroba samolepek na dummy boxy Office.

Plakáty a pozvánky ke slavnostnímu vyhlašování cen Thálie 2013

Zákazník: Herecká asociace
Tak jako každý rok, jsme i letos zajišťovali Herecké asociaci propagační materiály ke každoročnímu udílení cen Thálie.
Technologie: ofsetový a digitální tisk

Prezenční systém roll up

Zákazník: Microsoft Slovakia s.r.o.
Vymysleli jsme a připravili grafický návrh banneru do prezenčního systému rollup pro společnost Microsoft Slovakia s.r.o. Jednalo se o tvorbu grafických návrhů a zhotovení roletového systému roll up pro účely prezentace společnosti při různých firemních akcích. Systém roll up je snadno přenosný a pro své rozměry nenáročný na skladování. K systémům rollup jsme schopni vám nabídout i další služby jako je například osvětlení vaší prezentace a podobně.
Technologie: velkoformátový digitální tisk

Plakáty pro řetezec prodejen Tesco

Zákazník: Home Credit
Reklamní plakáty formátu A1 pro řetězec prodejen Tesco.
Technologie: Epson StylusPro 9900

Program divadelních představení

Zákazník: HADIVADLO
Plakáty velikosti A1 s měsíčním programem představení divadla s využitím fotorealistického tisku.
Technologie: Epson StylusPro 9900

Venkovní poutač pro restauraci

Zákazník: Fako - Club
Grafický návrh, ateliérová fotografie, digitální retuš, studiové zpracování, kompletní výroba a instalace venkovního poutače pro restauraci, penzion a kuželnu na Hasičské 18 v Brně - Tuřanech.
Technologie: fotorealistická plotterová grafika
Label
Zavřít
Grafika, design, kreativa, copywriting, osvit filmů, CTP, ofsetový tisk, digitální tisk, velkoformátová grafika, řezaná grafika, plotter, webové stránky, programování, databáze, reklama, myšlenky, nápady, DVD, flash, video, 3D, POS
Copyright © 2011 ARTAX, a.s., Karásek 1e (areál Pharma Park CR, budova 09), Brno