Logo ARTAX, a.s.
komplexní služby v oblasti
grafického designu, reklamy a tisku

Internet a multimedia

Vytváření specializovaných aplikací

Naši programátoři mají letité zkušenosti s programováním v různých programovacích jazycích na různých platformách a zároveň se nebojí poznávat nové. Jsou schopni vytvářet aplikace pro jakákoli zařízení a systém.

Příklady realizací

Mobilní a počítačová naučná hra Bez úrazu k pokladu

Zákazník: Fakultní nemocnice Motol
Pro dětské traumatologické oddělení jsme navrhli a vytvořili hru. Malé děti se tak prostřednictvím nejnovějších technologií, které mají dnes tak v oblibě, mohou dozvědět, jaké nástrahy a jaká nebezpečí na ně mohou číhat doma. Hra kromě hlavní dějové linie obsahuje i 6 miniher, které vycházejí z klasických titulů. To svoje si tak najde i starší generace. Hru můžete pro svoje ratolesti stáhnout pro všechny standardní platformy (Android, iOS, Windows Mobile či PC) přímo ze stránek hry, či konkrétního obchodu výrobce vašeho zařízení. Od první skicy, až po poslední řádek kódu. Vše bylo vytvořeno u nás. Až na muziku. Za tu tímto děkujeme panu Petru Bartoňkovi.

Animované vánoční PF 2015 pro společnost Proact Czech Republic, s.r.o.

Zákazník: Proact Czech Republic, s.r.o.
Podle návrhu a kreseb našeho grafického studia jsme společnosti Proact zrealizovali animované elektronické PF. Protože je společnost švédskou firmou, ústředním motivem je postavička Vikinga. Celé PF jsme jak navrhli, tak i nakreslili a samozřejmě také „rozhýbali“. Součástí byl i Html mail, reklamní banner na web a taktéž banner do e-mailového podpisu.

SmartImage OPI

OPI (Open Prepress Interface) je systém, který významnou měrou zrychluje přípravu postscriptových souborů v DTP a pre-press studiích. Systém vytvoří z velkých obrázků podstatně menší náhledy určené pro kvalitní zobrazení na obrazovce v sázecím či zlomovém programu a později před výstupem na osvitovou jednotku nebo tiskárnu opět zamění soubory s nízkým rozlišením za originální kapacitně velké soubory nebo přepočítá rozlišení tak, aby odpovídalo rozlišení tiskárny při zachování maximální kvality a rychlosti tisku.
Technologie: C++, Windows API, Novell Netware NLM, Mac OS

Bilance vody

Zákazník: Výzkumný ústav vodohospodářský
Program zajišťuje statistické zpracování měření kvality vody v povodí České republiky.
Technologie: MS Access

Internetový akcelerátor

Jedná se o řešení urychlující práci s webovým prohlížečem v případě připojení přes pomalou linku. Řešení je tedy vhodné pro připojení přes GPRS nebo telefonní modem. Urychlení je docíleno zejména komprimací obrázků, html a použitím paralelních spojení.
Technologie: C++, Microsoft ISA, speciální HW síťové prvky

Plugin pro Adobe InDesign

Zákazník: AutoCont CZ a.s
Plugin zajišťuje pohodlnou aktualizaci cen v katalogu výrobků. Import cen se provádí z textového souboru generovaného z databáze.
Technologie: InDesign script
Label
Zavřít
Grafika, design, kreativa, copywriting, osvit filmů, CTP, ofsetový tisk, digitální tisk, velkoformátová grafika, řezaná grafika, plotter, webové stránky, programování, databáze, reklama, myšlenky, nápady, DVD, flash, video, 3D, POS
Copyright © 2011 ARTAX, a.s., Karásek 1e (areál Pharma Park CR, budova 09), Brno