Logo ARTAX, a.s.
komplexní služby v oblasti
grafického designu, reklamy a tisku

3D reklama

Reklamní a dárkové předměty

Reklamní předměty mohou představovat vhodné poděkování vašim obchodním partnerům. Podstatné je, že kvalitní reklamní předměty jsou jedním z nejvhodnějších marketingových nástrojů. Jsou příjemným a pro podnikatele oblíbeným způsobem jak o sobě dát vědět zákazníkům a přesvědčit je o dalším obchodu. Poukazuje na profesionalitu, a proto je důležité dbát na vynikající kvalitu tohoto typu reklamy.

Reklamní předměty jsou nedílnou součástí kvalitního marketingu a zázemí každé společnosti. Důležitým hlediskem je tedy hlavně výběr správného reklamního předmětu. Je dobré vědět, pro koho je určený, a pro jaký účel bude použit.

Velkou škálu různorodých reklamních předmětů pro naše klienty obsahuje náš každoročně vydávaný katalog Dárky, který Vám na vyžádání zašleme zdarma. Tyto dárky včetně obrandování logem či jinými motivem můžete snadno objednat v našem e-shopu na stránkách darky.artax.cz. Pokud neradi využíváte online objednávání nebo nenajdete to, co hledáte, můžete kontaktovat naše obchodní oddělení. Na e-shopu není vše, ale nabídka je opravdu velmi široká.

Příklady realizací

Dárkový set tvořivé dětské hry Minecraft

Pro našeho klienta jsme připravili dárkový set s tématikou dětské populární hry Minecraft. Jednalo se o zajištění jednotlivých předmětů, jejich grafickou přípravu i potisk různými technologiemi.

Cestovní set po nabíjení a s potiskem pouzdra

Cestovní sety pro nabíjení elektronických zařízení jako např. Power Bank, auto adaptér, síťový adaptér atd. jsou nyní velmi populární. Jsou balené v účelném pouzdru se zipem. Na něj jsme pomocí potisku umístili firemní logo.
Technologie: sítotisk

Dárkový balíček plný zdraví

Jedním se zajímavých přání klienta byl balíček vitamínových doplňků jako boj proti všudypřítomným virům. Celek je doplněný o námi zhotovenou grafiku dárkových kartiček.
Technologie: grafický návrh, produkce

Reklamní mikro osušky s plastickým vetkáním loga Microsoft

Jedním se zajímavých aplikací firemního loga na osušky je takzvané plastické vetkávání, jejímž výsledkem je zajímavý obraz, který se podobá ražbě.
Technologie: plastické vetkávání

Reklamní předměty s využitím plnobarevného UV potisku

Příkladem použití plnobarevného UV potisku, jsou např. kuličková pera, bezpečnostní pásky, různé druhy krabiček ap. Díky vysokému rozlišení našeho stroje značky Mimaki, lze tisknout jak barevnou vektorovou grafiku, tak i plnobarevné rastrové motivy. Tato technologie umožňuje i tisk krycí bílé barvy, což se vyplatí při použití u potisku tmavých či transparentních předmětů. Potisk touto technologií je velmi odolný a to ihned po vytvoření, neboť je na konci procesu vytvrzen UV světlem.

Yammer - reklamní předměty pro společnost Microsoft

Termohrnky, laky na nehty a trička s potisky jsme vyrobili pro společnost Microsoft. Jednalo se o použití sítotisku, tamponového potisku a výroby stylové grafiky na laky na nehty.

Reklamní dárky pro společnost oXy Online s.r.o.

Rozmanité dárkové předměty jsme vyráběli pro oXy Online s.r.o. Tamponový potisk, sítotisk, UV tisk, výšivka, digitální a ofsetový tisk, atd. - to vše jsou možnosti, jaké jsme vám schopi nabídnout a vyrobit.

Reklamní předměty pro společnost Oncomed manufacturing a.s.

Sadu reklamních předmětů jsme vyráběli pro společnost Oncomed manufacturing a.s. Jednalo se gravírované hliníkové baterky, potiskávané propisky a reklamní bonbónky s aplikací loga na víčko krabičky.

Samolepky a reklamní pera pro nadaci Charty 77

Tentokrát jsme pro Konto Bariéry vyráběli a na našem plotru vyřezávali kulaté samolepky tzv. polovýsekem a s pomocí našeho nového UV digitálního stroje Mimaki potiskli na propisky loga nadace.

Reklamní předměty pro společnost Harley-Davidson Brno

Další z našich prací byly potištěné hrnky, šálky na kávu při použití rotačního sítotisku, reflexní pásky a propisky s pomocí tamponového potisku pro společnost Harley-Davidson Brno. To vše v používaných firemních barvách.

Identifikační proužky na ruku

Zákazník: B + R automatizace, spol. s r.o.
Identifikační náramky, resp. pásky na ruku jsou jednoduchým označením, vstupenkou, snadnou barevnou identifikací, či suvenýrem z akce. Jsou hygienicky nezávadné, pohodlné a jednoduše se s nimi manipuluje. Je to rychlá kontrola u vstupu a šetří váš čas.
Technologie: digitální potisk

Rapid Prototyping

Zákazník: interní
Ode dnešního dne vám jsme schopni vlastními silami vytvořit fyzické prototypy pro vaše produkty. Přejete si vidět, jak bude vypadat ten váš v sériové výrobě? Jste architekt a potřebujete zákazníkům ukázat fyzický model vašeho návrhu? Stačí 3D model a o zbytek se postaráme. Přesnost tisku:... minimální výška vrstvy 0,05 mm přesnost na osách x a y 0,01 mm
Technologie: 3D tisk

Propagační materiály na podporu sbírky Konta Bariéry-Nadace Charty 77

Zákazník: Nadace Charty 77
Pomáhej s humorem, Senzační senioři, Auta bez bariér a další, jsou projekty Konta Bariéry, které ke své činnosti potřebují kvalitní a nápadité zpracování veškerých prezentačních materiálů, na kterých rádi pracujeme od tvorby grafických návrhů až po samotnou výrobu.

Reklamní hlavolamy s potiskem

Zákazník: Oncomed manufacturing a.s.
Jako malou legrační drobnost pro své klienty jsme zajistili společnosti Oncomed manufacturing a.s. hlavolamy s tamponovým potiskem loga.
Technologie: tamponový potisk

Vizitky a reklamní papírové tašky

Zákazník: oXy Online s.r.o.
Pro našeho klienta jsme zhotovili pestrý komplet tiskovin, např. vizitky, bloky, vizitky, letáky, brožury, nebo také i reklamnní stojany a bannery.

Dárkové předměty Microsoft Youth Spark

Zákazník: Microsoft Slovakia, s.r.o.
Jedním z dalších požadavků společnosti Microsoft Slovakia, s.r.o., byla realizace dárkových předmětů s názvem Youth Spark. Jednalo se o sadu praktických bílých sluchátek a elegantních kuličkových per, na které jsme mimo jiné aplikovali logo pomocí laserového gravírování.
Technologie: laserové gravírování

Reklamní propisky pro obchod s kreativním zbožím Lovemusic s.r.o.

Zákazník: Lovemusic s.r.o.
Realizovali jsme pro našeho klienta společnost Lovemusic s.r.o. potisk reklamních kuličkových per. Mohou tak věnovat svým zákazníkům a partnerům drobný dárek, který je jistě potěší.Reklamní propisky jsou praktickou připomínkou a jednoduchou cestou, jak zviditelnit image firmy.
Technologie: tamponový potisk

Soubor dárkových předmětů pro dodavatele obalových materiálů společnost WPA CZ s.r.o.

Zákazník: WPA CZ s.r.o.
Připravili jsme soubor různých reklamních dárkových předmětů pro našeho klienta WPA CZ s.r.o. Jednalo se například o gravírované nerezové přívěsky s butylkou, zápisníky, škrabky na sníh, tašky, batohy, fribee a kalendáře na rok 2015.
Technologie: Síttisk, tamponový potisk, gravírování

Sada reklamních předmětů pro firmu Pavel MIKLÍK

Zákazník: Pavel MIKLÍK – TYP SERVIS
Společnosti Pavel MIKLÍK – TYP SERVIS jsme zhotovili sadu reklamních dárkových předmětů s aplikací loga firmy. Jednalo se například o firemní trička, hrnky, tašky a  otevíráky.
Technologie: sítotisk, tamponový potisk

Návrhy a zpracování materiálů pro společnost Robodrone Industries s.r.o.

Zákazník: Robodrone Industries s.r.o.
Vizuální styl, korporátní webovou prezentaci, reklamní předměty, veletržní stánek, ateliérové focení. To vše jsme zajistili pro futuristickou společnost Robodrone, vyvíjející profesionální průmyslové drony. Pro ilustraci se jednalo naposledy kupříkladu o výrobu A4 sloh na dokumenty s aplikací matného lamina a parciálního laku, dále zhotovení 50-listých bloků A4 pomocí ofsetového tisku a také o přípravu a potisk kuličkových per.

Bloky a porcelánové hrnky pro Ústav živočišné fyziologie a genetiky ČSAV

Zákazník: Ústav živočišné fyziologie a genetiky ČSAV
Pro Ústav živočišné fyziologie a genetiky ČSAV jsme vyrobili barevné bloky a pocelánové hrnky s potiskem loga.
Technologie: Ofsetový tisk, sítotisk

Barevné reklamní předměty pro Ústav živočišné fyziologie a genetiky ČSAV

Zákazník: Ústav živočišné fyziologie a genetiky ČSAV
Pro Ústav živočišné fyziologie a genetiky ČSAV připravujeme atraktivní barevné reklamní předměty.

Propagační materiály pro CVČ Lužánky LeGrando FREŠ MANÉŽ

Zákazník: CVČ Lužánky
Zhotovili jsme sadu atraktivních reklamních materiálů pro Středisko volného času Lužánky, pracoviště LeGrando. Jednalo se o tisk bannerů, potisk klíčenek, výrobu samolepek, letáků a triček.

Firemní odznáčky pro Proact Czech Republic, s.r.o. a ROmiLL, s r.o

Zákazník: Proact Czech Republic, s.r.o. a ROmiLL, s r.o
Pro naše klienty jsme připravili drobné efektní odznáčky, které budou nosit v klopě při firemních akcích. Svou drobnou velikostí vypadají na oděvech velmi efektně a decentně. Jedná se o odlitky z niklu, upravené smaltem a pro větší efekt jsou zalité pryskyřicí. Úchyt je na tzv. dva kloboučky jehlou, aby nedocházelo k protáčení v klopě.

Návrhy a zhotovení materiálů pro společnost KORDÁRNA Plus a.s.

Zákazník: KORDÁRNA Plus a.s.
Naše studio připravilo grafický návrh a zrealizovalo sadu propagačních materiálů pro společnost KORDÁRNA Plus a.s. Jednalo se o vizitky, bloky, plakáty, letáky, kuličková pera, polokošile, otvíráky a papírové kelímky s logem společnosti. Mimo jiné jsme také zajistili veškerý nábytek na veletržní stanek.
Technologie: Grafický návrh tiskovin, zpracování grafiky, tisk

Reklamní čokoládové čtverečky pro společnost Proact Czech Republic, s.r.o.

Zákazník: Proact Czech Republic, s.r.o.
Společnosti Proact Czech Republic, s.r.o. jsme připravili reklamní čokoládky pro jejich klienty, například ke kávě. Jednalo se o směs mléčných a hořkých čokolád, opatřených obalem s potiskem loga firmy Proact.

Swarovski Limited Edition tablety Dell Venue 7

Zákazník: SWS, a.s.
Zrealizovali jsme grafický návrh potisku zadní strany tabletů limitované edice Dell Venue 7, na který jsme rovněž aplikovali i originální křišťálové komponenty firmy Swarovski. Jak je zde vidět, umíme se poprat i s neobvyklou výzvou. :-)

Reklamní materiály společnosti Robodrone Industries s.r.o.

Zákazník: Robodrone Industries s.r.o.
Společnosti Robodrone Industries s.r.o. vyvíjející bezpilotní letecké prostředky jsme pro jejich prezentaci na zahraničním veletrhu připravili sérii prezentačních materiálů.

Potisk reklamních kávových šálků a hrníčků pro společnost KORDÁRNA Plus a.s.

Zákazník: KORDÁRNA Plus a.s.
Společnosti KORDÁRNA Plus a.s. jsme připravili a potiskli reklamní mocca kávové šálky a hrníčky. Firemní loga na šálcích a hrníčcích jsou natištěna pomocí tamponového tisku. Je to technologie, kdy se přenáší barva z tiskového klišé pomocí gumového tamponu na potiskovaný předmět.

Voňavé stromečky

Zákazník: Cortina Development spol. s r.o.
Pro společnost Cortina Development spol. s r.o. jsme připravili několik stovek vonných visaček ve tvaru stromečku. Následným potiskem jsme na stromečky aplikovali logo společnosti a firma tak má nyní zajímavý a originální dárkový předmět pro své klienty.
Technologie: sítotisk

Stolní kalendáře s hodinami na rok 2014

Zákazník: MeWAdia, s.r.o.
Praktické stolní kalendaře se skutečnými vestavnými hodinami a s aplikací firemního loga a sloganu jsme připravili společnosti MeWAdia, s.r.o. Tento typ kalendáře klasicky dodržuje všechny požadavky každodenního využití, máte jej stále na očích a jsou velice praktické. Kalendář má 58 listů s česko-slovenským kalendáriem. Po uplynutí roku se mohou hodiny odstřihnout a používat je samostatně.Ve spodní části kalendáře jsme aplikovali pomocí digitálního tisku na samolepku firemní logo a slogan.
Technologie: digitální tisk

Ofsetový tisk bloků a potisk kuličkových per pro Microsoft Slovakia

Zákazník: Microsoft Slovakia
Vytiskli jsme poznámkové bloky formátu A5 a připravili kovová kuličková pera elegantního vzhledu, doplněné logem ve stříbrné barvě.
Technologie: Ofsetový tisk, tamponový potisk

Propagační dárkové předměty pro firmu Renishaw s.r.o.

Zákazník: Renishaw s.r.o.
Pro společnost Renishaw s.r.o. jsme připravili několik druhů dárkových reklamních předmětů opatřených potiskem loga firmy. Jednalo se o pirátské šátky, swisscard neboli multifunkční nářadí v pouzdře o velikosti kreditní karty, kovové píšťalky, kuličková pera s krystaly, plastové láhve, deštníky, balzámy na rty, a reproduktory X-mini. To vše v oranžových tónech a opatřené potiskem loga Renishaw.
Technologie: Tampontisk, sítotisk

DigiGirlz Microsoft - šátky, pomády na rty, bloky

Zákazník: Microsoft Slovakia
Digigirlz je program společnosti Microsoft, který nabízí mladým děvčatům příležitost seznámit se s novými technologiemi a s možnostmi jejich uplatnění ve své budoucí kariéře. Proto i reklamní předměty a jejich barevné tóny byly určené především pro ženy.
Technologie: Tampontisk, sítotisk

Soubor reklamních předmětů pro společnost Microsoft Slovakia

Zákazník: Microsoft Slovakia
Opět nás požádala společnost Microsoft Slovakia a výrobu a zajištění několika vybraných reklamních předmětů. Jednalo se o patřičně obrandované linkované bloky s kroužkovou vazbou, linkované šité bloky - obojí ve tvrdých deskách. A ve stejném tónu barev jsme připravovali i kuličková pera. Dalším požadavkem byla výroba a tisk lepených bloků ze čtverečkovaného papíru.
Technologie: Ofsetový tisk, tampontisk

Pera, bloky a slohy s logem

Zákazník: Microsoft Slovakia s.r.o.
Společnost Microsoft Slovakia s.r.o., nás požádala o reklamní předměty pro svoji akci. Jednalo se o potisk firemního loga na propisky, dále šlo o výrobu A5 linkovaných lepených bloků s logem a nakonec ještě zhotovení 500 kusů sloh.

Balónky, antistress míčky, hlavolamy, utěrky na brýle

Zákazník: Proact Czech Republic, s.r.o
Společnost Proact nás požádala o výrobu propagačních materiálů na svoji konferenci. Smyslem bylo vymyslet jednoduché a cenově zajímavé reklamní předměty a potisknout logem firmy. Výsledkem byla příprava a realizace několika druhů reklamních předmětů.
Technologie: Tamponový tisk, sítotisk

Kuličková pera, háčky na kabeky, USB klíče a igelitové tašky

Zákazník: Kardio - Line spol. s r.o.
Připravili jsme pro našeho stálého klienta společnost Kardio-Line spol. s r.o. sadu zajímavých propagačních předmětů. Firma zastupuje světové výrobce zdravotnických přístrojů a protože se potřebuje prezentovat svým zákazníkům, jako jsou ambulance, polikliniky, nemocnice atd. požádala nás o připravení drobných a praktických propagačních předmětů.
Technologie: Tamponový potisk a sítotisk

Klíčenky a kuličková pera z recyklovaného papíru

Zákazník: WBI Systems a.s.
Jednalo se o potisk kuličkových per vyrobených z bílého recyklovaného papíru a dále šňůrky na krk s karabinou s aplikací oboustranného potisku.
Technologie: Tamponový potisk, sítotisk

Zlaté masky k udílení cen Thálie 2012

Zákazník: Herecká asociace
Herecké asociaci jsme k udílení cen Thálie za rok 2012 zhotovili pro pozvané hosty zlaté masky ve tvaru loga Herecké asociace. Masky jsou zajímavé tvarem, protože se jedná o logo Herecké asociace a také přípravou, která spočívá v nakašírování loga asociace a loga Ceny Thálie z jedné strany a tepelným lisováním zlaté fólie na druhou stranu. Nakonec byl proveden výsek celého tvaru masky.
Technologie: Tisk, výsek

Propagační materiály na konferenci firmy Proact

Zákazník: Proact Czech Republic, s.r.o.
Pro dlouholetého klienta, společnost PROACT Czech Republic, s.r.o., jsme zajišťovali množství propagačních materiálů na konferenci Storage Vision 2012. Graficky i tiskem jsme se podíleli na výrobě pozvánek, letáků, cedulí, sborníků, programů atd. Zajistili jsme také reklamní stojany, klíčenky, tašky, propisky, plachty, stojánky a mnoho dalšího. Také jsme připravovali bannery na web atd.

Odznáčky pro norsko-rakouskou hudební společnost

Zákazník: EUROPA INDUSTRIES s.r.o.
Pro našeho klienta jsme zajistili drobné efektní odznáčky, které bude ve své klopě nosit norsko-rakouská hudební společnost. Svoji velikostí, budou na společenském oděvu vypadat skutečně mile a decentně. Jedná se o odznak tištěný na nerezové oceli. Velikost odznáčku byla pouze 16,7x7 mm a skládal se ze tří barev. Pro větší efekt byly zalité pryskyřicí. Úchyt byl na tzv. klobouček s jehlou.
Technologie: Tamponový potisk

Dárkové předměty v modré barvě

Zákazník: Fulgur, spol. s r.o.
Pro našeho klienta jsme připravili reklamní potisk píšťalek a propisek v modrých barvách firmy. Jednalo se o tamponový potisk 1000 kusů kuličkových per a dále o 300 kusů kovových modrých píšťalek na přívěsku.
Technologie: Tamponový potisk

Sklenice, sklenky, panákovky

Zákazník: Proact Czech Republic, s.r.o.
Na přání jsme připravili sady sklenic, sklenek a panákovek s tamponovým potiskem aplikovali firemní loga.
Technologie: Tamponový potisk

Nádobí pro společnost Proact

Zákazník: Proact Czech Republic, s.r.o.
Jednalo o 48 kusů kávových šálků z jemného porcelánu a 50 kusů velkých keramických hrnků, na které jsme aplikovali pomocí tamponového potisku firemní logo.
Technologie: Tamponový potisk

Gravírované butylky na přívěsku

Zákazník: Fontana R, s.r.o.
Společnost nás oslovila s požadavkem na drobný a praktický dárkový předmět. Jednalo se o 200 kusů butylek na kovovém přívěsku, na které se gravírováním aplikovalo logo firmy.
Technologie: Gravírování

Propagační kalendáře 2013 a kuličková pera pro firmu MeWAdia

Zákazník: MeWAdia, s.r.o.
Pro našeho dlouholetého klienta, firmu MeWAdia, jsme zajistili několik set kusů nástěnných kalendářů na rok 2013 a také plastová kuličková pera. Tyto třináctilisté kalendáře jsou ve vynikající fotokvalitě s neutrálním kalendáriem a lakovanou obálkou. Na laše jsme aplikovali firemní logo a slogan použitím potisku bílé samolepky. Dále jsme realizovali potisk dvou tisíc kusů bílých plastových kuličkových per. Tato pera jsou dle požadavku zákazníka opatřena gumovým úchopem, který zajišťuje pohodlné a příjemné psaní.
Technologie: Grafické zpracování, plnobarevná samolepka na laše, tamponový tisk

Dárkové předměty pro jazykový a vzdělávací servis Cahlík.info s.r.o.

Zákazník: Cahlík.info s.r.o.
Pro firemní jazykový a vzdělávací servis Cahlik.info jsme zajišťovali dárkové předměty pro jejich klienty. Jednalo se o balzámy na rty a antistresové míčky. U nich jsme aplikovali tamponovým potiskem logo ve firemní oranžové barvě. Také jsme byli požádáni o zajištění firemního polepu auta.
Technologie: Grafické zpracování, tamponový potisk

Propagační materiály Windows 8 pro Microsoft Slovakia

Zákazník: Microsoft Slovakia, s.r.o.
Premiéra nejnovější verze operačního systému Windows 8, která připadá na dnešní den, nám přinesla řadu zajímavých zakázek od našeho klienta. Kromě jiného jsme například realizovali grafické zpracování a potisk pěkných porcelánových hrnků, s nápaditým umístěním loga Windows 8, dále několik set samolepek zalívaných pryskyřicí, který vytváří tzv. 3D efekt, propagační stojany, letáky, plakáty, pásy do výloh, igelitové tašky, bavlněná trička, nafukovací balónky, podlahové samolepky, billboardy a mnoho dalšího.
Technologie: Grafické zpracování, tisk, potisky, dokončovací práce

Keramické hrníčky se silikonovým víčkem

Zákazník: AT&T Global Network Services Czech Republic s.r.o.
Pro pobočku společnosti AT&T v Brně jsme připravili několik stovek unikátních keramických hrníčků s praktickým silikonovým víčkem. Hrníčky jsou potištěny logem společnosti AT&T.
Technologie: tampónový potisk

USB klíčenka ve tvaru kreditní karty

Zákazník: WBI Systems a.s.
Na přání zákazníka jsme vyrobili netradiční tvar USB klíčenky. Reklamním motivem jsme potiskli USB disk ve tvaru kreditní karty.

Tašky a batohy s označením Technet

Zákazník: Microsoft
Stylový Branding logotypu Microsoft TechNet na značkové tašky a batohy SamSonite ve formě kovového patinovaného štítku.
Technologie: Lití kovových logotypů

Dřevěná sada tužek v krabičce

Zákazník: VUT Ústav Mikroelektroniky
Laserový popis dřevěné krabičky
Technologie: Laser

Sada dárkových předmětů pro klienty

Zákazník: AZ - DIALOG, spol. s r.o.
Grafický návrh a komletní realizace drobné sady reklamních předmětů pro klienty komunikační společnosti AZ - DIALOG.
Technologie: Sítotisk, laser

Praktické dárky pro zaměstnance

Zákazník: Senergos, a.s.
Rozmanitá sada praktických vánočních dárků pro zaměstanace firmy Senergos, kompletně obrandovaná pomocí nejrůznějších technologií.
Technologie: Sítotisk, výšivka, transfer, laser
Label
Zavřít
Grafika, design, kreativa, copywriting, osvit filmů, CTP, ofsetový tisk, digitální tisk, velkoformátová grafika, řezaná grafika, plotter, webové stránky, programování, databáze, reklama, myšlenky, nápady, DVD, flash, video, 3D, POS
Copyright © 2011 ARTAX, a.s., Karásek 1e (areál Pharma Park CR, budova 09), Brno