Logo ARTAX, a.s.
komplexní služby v oblasti
grafického designu, reklamy a tisku

Grafika a design

Grafický návrh tiskovin, webů a multimédií

Grafická kreativita je nedílnou součástí naší práce. Máme interní i externí grafiky, kteří denně plní přání zákazníků a vytváří nové nápady. Snažíme se vždy co nejlépe orientovat na cílovou skupinu s ohledem na strategii klienta.

Příklady realizací

Dárkový set tvořivé dětské hry Minecraft

Pro našeho klienta jsme připravili dárkový set s tématikou dětské populární hry Minecraft. Jednalo se o zajištění jednotlivých předmětů, jejich grafickou přípravu i potisk různými technologiemi.

Dárkový balíček plný zdraví

Jedním se zajímavých přání klienta byl balíček vitamínových doplňků jako boj proti všudypřítomným virům. Celek je doplněný o námi zhotovenou grafiku dárkových kartiček.
Technologie: grafický návrh, produkce

Návrh grafiky a ofsetový tisk skládaček pro hrad Špilberk

Vzhled vašich letáků si můžete buď vytvořit a dodat sami, anebo můžete využít našich služeb a nechat si grafický návrh připravit. Pro Muzeum města Brna, jsme tentokrát připravovali grafický návrh včetně ofsetového tisku. Je připravený v podobné úpravě jako tramvaj, která projíždí naším městem a jejíž podobu jsme rovněž vytvořili my.

Grafický návrh a realizace tapety ve vestibulu KSK Precise Motion, a.s.

Velmi příjemná práce nás čekala při tvorbě grafického návrhu tapety. Jednalo se o úpravu velké plochy stěny v příjímací hale společnosti. Výsledkem měla být grafika, která měla zapadat do celkového designu prostoru, tedy navazovat na další její součásti.

Vyrobíme vám reklamní přebal - třeba na čokoládu!

Reklamní přebaly na čokolády - to je hit, který je u nás často žádaný. Ať už včetně grafického návrhu nebo bez, se zajištěním čokolád nebo si je klient koupí sám podle vlastní chuti - to vše vám rádi připravíme.

Zhotovení grafického stylu a loga

Zákazník: Conectio Group s.r.o.
Jsme rádi, když se můžeme stát u zrodu nového grafického stylu společností. Stejně tak jako to bylo v tomto případě, kdy jsme vytvořili nové logo, barevnost, celkovou úpravu a charakter korporátních materiálů společnosti.

Grafický návrh k výročí založení

Zákazník: Fulgur, spol. s r.o.
K příležitosti jubilejního založení společnosti Fulgur, spol. s r.o. naši grafici navrhli a vytvořili grafiku, která bude společnost prezentovat na svých akcích a dalších příležitostech-například na bannerech, v automatických podpisech v emailové poště atd.

Křest tramvaje ŠPILBERK ŽIJE! podle našeho grafického návrhu

Zákazník: Muzeum města Brna, příspěvková organizace
V pondělí 2. listopadu byla pokřtěna nová tramvaj podle našeho grafického návrhu. Cílem návrhu bylo, abychom turistům a obyvatelům Brna připomněli, že sezóna na hradě Špilberku nekončí. Návrh klinetům líbil a tak nyní tramvaj můžeme v ulicích Brna potkávat.
Technologie: Grafický návrh

Mobilní a počítačová naučná hra Bez úrazu k pokladu

Zákazník: Fakultní nemocnice Motol
Pro dětské traumatologické oddělení jsme navrhli a vytvořili hru. Malé děti se tak prostřednictvím nejnovějších technologií, které mají dnes tak v oblibě, mohou dozvědět, jaké nástrahy a jaká nebezpečí na ně mohou číhat doma. Hra kromě hlavní dějové linie obsahuje i 6 miniher, které vycházejí z klasických titulů. To svoje si tak najde i starší generace. Hru můžete pro svoje ratolesti stáhnout pro všechny standardní platformy (Android, iOS, Windows Mobile či PC) přímo ze stránek hry, či konkrétního obchodu výrobce vašeho zařízení. Od první skicy, až po poslední řádek kódu. Vše bylo vytvořeno u nás. Až na muziku. Za tu tímto děkujeme panu Petru Bartoňkovi.

Propagační materiály na podporu sbírky Konta Bariéry-Nadace Charty 77

Zákazník: Nadace Charty 77
Pomáhej s humorem, Senzační senioři, Auta bez bariér a další, jsou projekty Konta Bariéry, které ke své činnosti potřebují kvalitní a nápadité zpracování veškerých prezentačních materiálů, na kterých rádi pracujeme od tvorby grafických návrhů až po samotnou výrobu.

Naše mobilní vzdělávací aplikace pro školáky sCool Matematika v časopisu dTest

Jsme velmi potěšeni, že byla naše vzdělávací aplikace pro školáky kompletně vytvořená v našem týmu, zmíněná v prestižním časopisu dTest hned mezi prvními zmíněnými aplikacemi.

Tvorba vizuální identity kosmetického salónu Spektrum

Zákazník: kosmetický salón Spektrum
Naše grafické studio vytvořilo vizuální podobu loga salónu. Toto zajímavě řešené logo pak bylo následně aplikováno na vizitky i letáčky, které jsme zpracovali od grafického návrhu až po tisk na našem tiskovém stroji. Kvalitní logo patří mezi nejdůležitější předpoklady pro úspěch firmy, výrobku, služby, webových stránek a podobně. Esteticky jednotné a zajímavé logo pak vyvolává žádoucí emoce a zvědavost zaměřit na danou spoečnost pozornost. Naše společnost se může pochlubit mnoha návrhy log například pro společnosti Energy Storage, Universal Refinery, Ideata a další.
Technologie: tvorba loga a grafický návrh tiskovin

Grafický návrh a tvorba timeblockeru a pozvánky pro společnost Microsoft Slovakia s.r.o.

Zákazník: Microsoft Slovakia s.r.o.
Na naše grafiky čekala kreativní práce při zhotovování grafického návrhu, včetně ilustrací a karikatur pro timeblocker a pozvánku na připravovanou Microsoft Road Show na Slovensku. Oboje získalo finální podobu ve formě HTML e-mailu s možností snadného automatického vložení události do kalendáře.
Technologie: kreativa, tvorba HTML e-mailu

Grafické návrhy a výroba produktů k jarní prodejní akci Office 365 a Windows

Zákazník: Microsoft Slovakia s.r.o.
Pro společnost Microsoft Slovakia s.r.o. jsme navrhli a vyrobili dva druhy prodejních stojánků na stůl, nálepky na monitor, brožurky a mimo jiné jsme rovněž k této akci lokalizovali microsite, který zanedlouho poběží na webových stránkách internetového obchodu ALZA.sk.

Katalog USB vychytávek C-MAN 2015 společnosti CoMo Europe

Zákazník: CoMo Europe
Stejně jako vloni, tak i letos jsme měli možnost kompletně připravit nový katalog USB gadgets společnosti CoMo Europe BV. Práce začala přípravou grafického návrhu a skončila konečným zpracováním v naší tiskárně a knihárně. Výsledkem tak byla designově atraktivní 66-ti stránková brožura s aplikovanou lesklou laminovanou obálkou.

Automat na kávu jako elektronový mikroskop pro BÍLÝ MEDVĚD PUBLIC RELATIONS, S.R.O.

Zákazník: BÍLÝ MEDVĚD PUBLIC RELATIONS, S.R.O.
U výrobce elektronových mikroskopů FEI jsme zařizovali polep automatu na kávu ve vestibulu firmy tak, aby se podobal jednomu z výrobků firmy – mikroskopu Talos. Polepu celého automatu však předcházel také grafický návrh v našem studiu.
Technologie: Celopolep

Grafický návrh a tvorba timeblockeru a pozvánky pro společnost Microsoft Slovakia s.r.o.

Zákazník: Microsoft Slovakia s.r.o.
Na naše grafiky čekala kreativní práce při zhotovování grafického návrhu, včetně ilustrací a karikatur pro timeblocker a pozvánku na připravovanou Microsoft Road Show na Slovensku. Oboje získalo finální podobu ve formě HTML e-mailu s možností snadného automatického vložení události do kalendáře

Tisková konference a křest brožury na veletrhu Regiontour 2015

Zákazník: Zlínský kraj
Úspěšnou účastí ve výběrovém řízení jsme získali veřejnou zakázku, jejímž zadáním od Zlínského kraje bylo zpracování brožury představující gastronomii a folklór Moravy a Slezska. Zkušená textařka, paní Eva Obůrková, vytipovala spoustu folklórních slavností, festivalů a gastronomických akcí. Ke každé byl uveden krátký popis a fotografie vystihující akci, které jsme pro publikaci obstarali. Součástí zadání byly taky recepty na tradiční lidová jídla, typická pro jednotlivé kraje. Pro co nejvěrnější zachycení lákavé chuti jsme některé pokrmy nechali přímo uvařit a vyfotografovat odborníkem. Všechen nasbíraný materiál byl graficky zpracován do lepené brožury formátu A5 o padesáti stranách. Součástí zakázky byl i její tisk a knihařské zpracování. Finálem zakázky bylo představení a křest publikace na tiskové konferenci při veletrhu Regiontour 2015, za účasti hejtmanů čtyř moravských krajů. Pro konferenci jsme zajistili prostory, navrhli a vyrobili pozvánky, zkomponovali slideshow na promítání v konferenčním sále, vytiskli a zajistili elektronickou podobu tiskových zpráv na CD. Pozvaným zástupcům tisku jsme předali tašky, do kterých jsme zkompletovali dárkové předměty poskytnuté jednotlivými kraji. Po ukončení oficiální části na účastníky čekalo pohoštění, které jsme navrhli s ohledem na regionální tradiční produkty.

Kniha Kudy z nudy – Rodinné výlety

Zákazník: Česká centrála turistického ruchu
Naše spolupráce s Českou centrálou turistického ruchu pokračovala sazbou turistického průvodce v knižní podobě. Knižní průvodce v rozsahu 144 stran obsahuje 210 turistických cílů vhodných pro rodiny s dětmi. Všechny tyto cíle jsou součástí protálu www.kudyznudy.cz, který provozuje Česká centrála turistického ruchu. Stejnou publikaci, realizovanou ve spolupráci s nakladatelstvím Computer Press, ovšem s jinými tipy na výlet, jsme připravovali i vloni.

Studentské pečetě s přebalem na akci Hour of Code

Zákazník: Microsoft s.r.o.
K příležitosti celosvětové akce Hour of Code, jsme společnosti Microsoft připravili speciální mix čokolád Studentská pečeť s přebalem zhotoveným našimi grafiky a vytištěnými na našem digitálním tiskovém stroji.
Technologie: grafický návrh, tisk a dokončovací zpracování

Animované vánoční PF 2015 pro společnost Proact Czech Republic, s.r.o.

Zákazník: Proact Czech Republic, s.r.o.
Podle návrhu a kreseb našeho grafického studia jsme společnosti Proact zrealizovali animované elektronické PF. Protože je společnost švédskou firmou, ústředním motivem je postavička Vikinga. Celé PF jsme jak navrhli, tak i nakreslili a samozřejmě také „rozhýbali“. Součástí byl i Html mail, reklamní banner na web a taktéž banner do e-mailového podpisu.

Návrh a zhotovení DVD – Obrazy války pro Ústav pro studium totalitních režimů

Zákazník: Ústav pro studium totalitních režimů
S našim návrhem jsme uspěli u výběrového řízení na přípravu zajímavého DVD – Obrazy války. Materiál slouží jako učební pomůcka pro učitele i žáky. DVD je ilustrováno stylovými kresbami dodanými přímo z USTR.

Dotisk brožury „Systém Windows, ako ho poznáte, ale ešte o niečo lepší“ pro Microsoft Slovakia s.r.o.

Zákazník: Microsoft Slovakia s.r.o.
Pro společnost Microsoft Slovakia s.r.o. jsme pomocí ofsetového tisku vytiskli 24-stránkové brožurky. Jednalo se tentokrát o dotisk 300 kusů. Tyto barevné brožurky jsme však na jaře letošního roku zhotovili od grafiky v našem studiu, přes tisk až po konečné knihařské zpracování.

Návrhy a realizace materiálů pro Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně

K projektu „Komplexní cerebrovaskulární centrum Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně“ se konala konference, pro kterou jsme navrhli a zhotovili sadu materiálů. Jednalo se o papírové desky, do nichž byly vloženy tiskové materiály, poznámkový blok, propiska a CD obsahující texty k projektu. Vše označeno logem FNUSA a povinnou publicitou zúčastněných organizací.

Návrhy a zpracování materiálů pro společnost Robodrone Industries s.r.o.

Zákazník: Robodrone Industries s.r.o.
Vizuální styl, korporátní webovou prezentaci, reklamní předměty, veletržní stánek, ateliérové focení. To vše jsme zajistili pro futuristickou společnost Robodrone, vyvíjející profesionální průmyslové drony. Pro ilustraci se jednalo naposledy kupříkladu o výrobu A4 sloh na dokumenty s aplikací matného lamina a parciálního laku, dále zhotovení 50-listých bloků A4 pomocí ofsetového tisku a také o přípravu a potisk kuličkových per.

Prezentační stojan pro nadaci Konto Bariéry

Zákazník: Nadace Konto Bariéry
Jsme rádi, že jsme se opět mohli svojí prací podílet na návrhu grafiky a zpracování prentačního stojanu, tzv. RollUpu, který bude nadace Konto Bariéry používat při svých akcích.

RollUp pro společnost Microsoft Slovakia s.r.o.

Zákazník: Microsoft Slovakia s.r.o.
Opět jsme měli možnost navrhnout grafiku a celkově zrealizovat prezentační systém RollUp, který je stále více oblíbený díky své skladnosti a cenové nenáročnosti.

Prezentační RollUp pro společnost Fulgur, spol. s r.o.

Zákazník: Fulgur, spol. s r.o.
Na přání zákazníka jsme navrhli a zrealizovali skladné a efektní řešení – systém tzv. RollUp, který v dnešní době získává velkou oblibu.

Reklamní celoplošný polep vozu Dodge Ram 1500 pro DELL Computer, spol. s r.o. a Intel Czech Tradings, Inc.

Zákazník: DELL Computer, spol. s r.o. a Intel Czech Tradings, Inc.
Pro společnosti Dell a Intel jsme graficky navrhli a celoplošně polepili vůz, který bude použit k reklamním účelům na letních hudebních festivalech k podpoře prodeje produktů Alienware. Navrhneme Vám originální design pro Vaše auto podle Vašich nebo společných představ.
Technologie: Grafický návrh a celoplošný polep

Návrhy a zhotovení materiálů pro společnost KORDÁRNA Plus a.s.

Zákazník: KORDÁRNA Plus a.s.
Naše studio připravilo grafický návrh a zrealizovalo sadu propagačních materiálů pro společnost KORDÁRNA Plus a.s. Jednalo se o vizitky, bloky, plakáty, letáky, kuličková pera, polokošile, otvíráky a papírové kelímky s logem společnosti. Mimo jiné jsme také zajistili veškerý nábytek na veletržní stanek.
Technologie: Grafický návrh tiskovin, zpracování grafiky, tisk

Originální svatební oznámení řezané pomocí laseru

Vyrobili jsme zajímavá svatební oznámení s pomocí našeho laserového zařízení. Šlo o vyřezání iniciál jmen snoubenců do barevného papíru. Mimo to, jsme v neposlední řadě také zhotovili grafický návrh a následný digitální tisk několika desítek kusů oznámení.
Technologie: Grafika, digitální tisk a laserové řezání

Samolepící rohy na PC obrazovky pro společnost Microsoft Slovakia, s.r.o.

Zákazník: Microsoft Slovakia, s.r.o.
Společnosti Microsoft Slovakia, s.r.o. jsme graficky navrhli a na našem digitálním tiskovém stroji vytiskli reklamní samolepící rohy na PC obrazovky. Jednalo se o tisk několika set kusů rohů na nepermanentní fólii/samolepku určenou pro opakované použití. Následně jsme tyto rohy na našem řezacím plotru vyřezali do konečného tvaru.
Technologie: grafický návrh, tisk, řezání plotrem

Swarovski Limited Edition tablety Dell Venue 7

Zákazník: SWS, a.s.
Zrealizovali jsme grafický návrh potisku zadní strany tabletů limitované edice Dell Venue 7, na který jsme rovněž aplikovali i originální křišťálové komponenty firmy Swarovski. Jak je zde vidět, umíme se poprat i s neobvyklou výzvou. :-)

Kalendáře a letáčky pro společnost Autentika, s.r.o.

Zákazník: Autentika, s.r.o.
Od návrhu přes digitální tisk až po konečné úpravy jsme vyrobili společnosti Autentika, s.r.o. několik set zajímavých stolních kalendářů a letáčků.

Grafický návrh a realizace polepu aut společnosti Netbox - Smart Comp. a.s.

Zákazník: Netbox - Smart Comp. a.s.
Naše společnost graficky navrhla a realizovala polep nových vozidel společnosti Netbox - Smart Comp. a.s. Polepy aut jsou jedna z velmi účinných forem propagace. S nimi zasáhnete větší prostor a oslovíte mnoho přípdných zákazníků.

Jarní prodejní kampaň Microsoft Office společnosti Microsoft Slovakia s.r.o.

Zákazník: Microsoft Slovakia s.r.o.
Pro společnost Microsoft Slovakia s.r.o. jsme vyrobili sadu tiskovin pro jarní prodejní kampaň produktů Microsoft Office. Jednalo se o ofsetový tisk většího nákladu letáčků, velkoformátový digitální tisk několika desítek plakátů formátu A2 a výroba samolepek na dummy boxy Office.

C-MAN katalog 2014 společnosti CoMo Europe BV

Zákazník: CoMo Europe BV
Pro společnost CoMo Europe BV jsme zhotovili nové katalogy výrobků pro rok 2014, na kterých jsme se podíleli od grafického návrhu až po konečné zpracování. Jednalo se o 60-ti stránkové katalogy velikosti 21×21 cm s použitím matného lamina na obálce a s V2 vazbou.
Technologie: grafický návrh, ofsetový tisk

Slohy na dokumenty pro společnost DUFONEV R.C.,a.s.

Zákazník: DUFONEV R.C.,a.s.
Pro společnost DUFONEV R.C.,a.s. jsme vytvořili grafický návrh a následně vyrobili slohy na dokumenty formátu A4. Naše grafické studio zhotovilo návrh a poté jsme je ofsetovým tiskem vytiskli. Na slohy bylo použito matné lamino a UV parciální lak.
Technologie: grafický návrh, ofsetový tisk

Certifikáty Microsoft Partner pro společnost Microsoft Slovakia

Zákazník: Microsoft Slovakia s.r.o.
Pro společnost Microsoft Slovakia jsme zhotovili a ofsetovým tiskem na bankovní papír vytiskli certifikáty s ochrannými prvky. Pro mnoho zákazníků jsou certifikáty zásadním dokumentem, neboť jejich prostřednictvím jsou garantovány vlastnosti či pravost výrobků. Jsou taktéž vysokou míru reprezentace a jsou vyráběny totožným způsobem a s podobnými ochrannými prvky jako jsou cenné papíry. Zdůraznění ojedinělosti napomáhá ke zvýšení poptávky, a klient má radost z pocitu, že totožného zboží bylo vyrobeno pouze limitované množství.
Technologie: ofsetový tisk

Věrnostní karty a formuláře „Objevujte a sbírejte“ pro Národní muzeum v Praze

Zákazník: Národní muzeum Praha
Pro Národní muzeum v Praze jsme připravili jedinečné zákaznické karty a formuláře v rámci Věrnostního programu „Objevujte a sbírejte“. Jednalo se o grafické zpracování, výrobu plastových karet jak pro dospělé, tak pro dětské návštěvníky Národního muzea a v neposlední řadě také ofsetový tisk formulářů ke kartám.
Technologie: Grafika, potisk plastových karet, ofsetový tisk

Grafické zpracování a tisk brožur „Predstavenie platformy Windows Azure“ polečnosti Microsoft Slovakia s.r.o.

Zákazník: Microsoft Slovakia s.r.o.
Společnost Microsoft Slovakia se na nás obrátila se žádostí o grafické zpracování a tisk brožur. Jednalo se grafické zpracování a ofsetový tisk brožur s vazbou V1. Součástí byl také překlad do slovenského jazyka. Nakonec bylo ještě na obálky brožur aplikováno matné lamino, které zabraňuje mechanickému opotřebování.
Technologie: Grafika včetně jazykového překladu, ofsetový tisk s laminací

Špilberk Food Festival a příprava materiálů pro restaurant Valoria

Zákazník: Ares, s.r.o. (Valoria)
Náš dlouholetý klient Restaurant Valoria nás požádal o pomoc s přípravou materiálů pro prezentaci na gastronomické přehlídce Špilberk Food Festival.

Propagační materiály na konferenci firmy Proact

Zákazník: Proact Czech Republic, s.r.o.
Pro dlouholetého klienta, společnost PROACT Czech Republic, s.r.o., jsme zajišťovali množství propagačních materiálů na konferenci Storage Vision 2012. Graficky i tiskem jsme se podíleli na výrobě pozvánek, letáků, cedulí, sborníků, programů atd. Zajistili jsme také reklamní stojany, klíčenky, tašky, propisky, plachty, stojánky a mnoho dalšího. Také jsme připravovali bannery na web atd.

Zažijte jižní Moravu lexikon

Zákazník: Jihomoravský kraj
Pro Jihomoravský kraj jsme provedli dotisk brožury v ruské jazykové mutaci s názvem Zažijte jižní Moravu. Brožura ve formátu A4 měla 24 vnitřních stran, se tiskly na 135g/m2 matný křídový papír a barevná obálka byla tištěná na 200 g/m2 matný křídový papír. Na ni jsme aplikovaly parciální lak. Celkový náklad čítal 1500 kusů.
Technologie: Ofsetový tisk

Nová podoba interéru ve společnosti Microsoft Slovakia

Zákazník: Microsoft Slovakia
Připravovali jsme návrhy vzhledu nové podoby interiérů v duchu nového brandu. Aby si klient mohl udělat dobrou představu o tom jak bude výsledek působit, připravili jsme profesionální vizualizace.

Podpora prodeje kancelářského balíku Office 2013

Zákazník: Microsoft Slovakia
Připravili jsme sadu materiálů k zahájení prodeje balíku Office 2013 na Slovensku. Jednalo o materiály určené pro koncové uživatele-dva druhy brožur, skládané letáky DL, lugony na monitory, reflexní samolepky, elektronický expertní systém pro výběr vhodné edice Office 2013, reklamní html bannery. Dále se jednalo o materiály určené pro prodejce – prodejní příručku, akrylové stojánky na letáčky, HTML e-mailing pro oslovení zákazníků.

Reklamní stužky na hrdla vín pro společnost Microsoft Slovakia

Zákazník: Microsoft Slovakia, s.r.o.
Náš klient nás požádal o připravení a zhotovení reklamních stužek na hrdla vín. Logo Visual Studio i slogan jsou navrženy ve firemní fialové barvě, která tak na bílé stužce dokonale harmonizuje jak s červenými víny, tak bílými víny. Stužky jsou zhotoveny sublimačním potiskem, který je mechanicky velice odolný.
Technologie: Grafické zpracování, sublimační tisk a dokončovací úpravy

Grafické zpracování a tisk letáků pro firmu Kardioline

Zákazník: Kardio - Line spol. s r.o.
Pro firmu Kardioline jsme graficky zpracovali sadu propagačních materiálů pro prodej zdravotnických přístrojů a wellness a fitness vybavení.
Technologie: Grafické zpracování a ofsetový tisk

Grafický návrh a tisk obálků a krabičky - čokolády O·R·I·G·I·N

Zákazník: ChocoGastro
Pro jednoho z našich klientů, firmu ChocoGastro jsme navrhli grafiku a následně vytiskli mnohatisícovou sérii exklusivních malých čokoládek, vyráběných z kakaových bobů z nejrůznějších částí světa. Celkem 9 druhů pravých belgických čokoládek od nejjemnější bílé z Dominikánské republiky, přes mléčné z Peru až po velmi hořkou z Ugandy je umístěno ve vkusné krabičce se zlatou ražbou.
Technologie: Ofsetový tisk a horká ražba

Brožura Knihovny univerzitního kampusu

Zákazník: Knihovna univerzitního kampusu, Masarykova univerzita
Množství kreativní práce si vyžádala publikace pro Knihovnu univerzitního kampusu, která má čtenáře naučit efektivnímu využití nově vzniklé knihovny. Názorné ilustrace, orientační plán či krátký komiks mají za cíl usnadnit čtenářům počáteční orientaci ve všech moderních službách knihovny.
Technologie: grafický návrh

Grafický návrh a tisk Almanachu k 90. výročí volejbalu v ČR

Zákazník: Český Volejbalový Svaz
Na základě kladných referencí, získaných mimo jiné při vydávání časopisu Handball+, jsme byli osloveni představiteli ČVS, zda bychom vytvořili grafický návrh, sazbu a v krátkém dodacím termínu (necelých 14 dní od dodání textů a fotografií) i ofsetový tisk téměř 100 stránkové publikace ve vazbě V2, která bude prezentovat český volejbal při oslavách jeho 90. výročí. Zda se nám to podařilo nechť volejbalisté posoudí sami :-)
Technologie: Grafický návrh, sazba a ofsetový tisk

Manuál firemního designu

Zákazník: YDS, spol. s r. o.
Námi vypracovaný Manuál firemního designu pro firmu YDS je typickým příkladem manuálu středního rozsahu. Jsou zde přesně určeny barvy v užívaných barevných prostorech i typy písem pro merkantilní tiskoviny a kancelářské aplikace. Tento manuál byl vytištěn digitálně v počtu 5 ks na laserové tiskárně Minolta C 500, desky opatřeny ochrannou fólií a vše úhledně svázáno pevnou kroužkovou vazbou.
Technologie: Minolta C 500, kroužková vazba

Katalog řešení a služeb Microsoft

Zákazník: Microsoft ČR a Microsoft Slovensko
Každoročně připravujeme pro společnost Microsoft velký tištěný Katalog řešení a služeb. Katalog zpracováváme po redakční stránce, komunikujeme se zákazníky, připravujeme redakční web, zajišťujeme sazbu a tisk katalogu. Pro redakční web jsme naprogramovali speciální internetovou aplikaci, kde mají klienti možnost editovat většinu katalogových dat. Tyto data pak prostřednictvím další námí naprogramovaných aplikací a za využití API Adobe InDesignu přegenerováváme do sazby. Zlomení vlastního textu pak už probíhá ručně s možností databázové aktualizace dat.
Technologie: ASP .Net, MSSQL, InDesign API, PDF

Akcie holdingu Dominanta group

Zákazník: Dominanta group
Připravili jsme akcie s celou řadou ochranných prvků. Složitá a stěží napodobitelná grafika, unikátní papír s pozitivním i negativním vodoznakem a různobarevnými textilními vlákny, z nichž některá jsou viditelná jen pod UV světlem. Giloše, speciální barvy, slepotisk, ražba nebo hologram jsou další prvky pro ochranu před napodobením a kopírováním. Všechny akcie jsou číslovány.
Technologie: grafický návrh, ofsetový tisk, ražba, číslování

Série obalů na CD a DVD

Zákazník: Česká centrála cestovního ruchu
Realizovali jsme sérii obalů na námi zhotovené multimediální DVD tituly. Navrhli jsme fyzickou podobu obalů, jejich grafiku, vše jsme vytiskli, knihařsky zpracovali a zajistili distribuci.
Technologie: návrh, konstrukce, ofsetový tisk, lamino, výsek, lepení, kompletace

Dárkové poukázky a certifikáty

Zákazník: Home Credit, Microsoft
Unikátní, složitě napodobitelná a nekopírovatelná grafika. Certifikáty a dárkové kupony s ochrannými prvky. Základem je unikátní papír s vodoznakem a dalšími ochrannými prvky. Giloše, speciální barvy, slepotisk a ražba jsou další prvky pro ochranu před napodobením a kopírováním.
Technologie: grafický návrh, ofsetový tisk, ražba, číslování

Obal + manuál + CD na software DAXIA

Zákazník: YDS, s.r.o.
Zcela kompletní realizace obalů na software, a to od grafického návrhu, vytvoření samotného loga DAXIA a nosné produktové fotografie. Provedení grafiky obalu CD, manuálu pro uživatele, polepu CD a samotných krabic v jednotném designu. Kvalitní ofsetový tisk obalu, krabice a manuálu doplněn digitálním potiskem CD.
Technologie: Ofsetový a digitální tisk

www.olteco.cz

Zákazník: OLTECO s.r.o.
Webové stránky populární restaurace v centru Brna. Připravili jsme grafický návrh a stránky naprogramovali tak, aby si správce restaurace měl možnost editace aktuálního obsahu.
Technologie: IIS, ASP .Net, MSSQL, ARTAX CMS

Aplikace sCool-Malá násobilka

Naši vlastní aplikaci můžete zdarma využít například pro zábavnou výuku matematiky pro vaše děti. Jedna z prvních aplikací z naší dílny je právě taková. Aplikace sCool-Malá násobilka byla vytvořena pro nejrozšířenější platformy trhu a je k dispozici jak na Android, iOS, tak i Windows Phone.
Label
Zavřít
Grafika, design, kreativa, copywriting, osvit filmů, CTP, ofsetový tisk, digitální tisk, velkoformátová grafika, řezaná grafika, plotter, webové stránky, programování, databáze, reklama, myšlenky, nápady, DVD, flash, video, 3D, POS
Copyright © 2011 ARTAX, a.s., Karásek 1e (areál Pharma Park CR, budova 09), Brno