Logo ARTAX, a.s.
komplexní služby v oblasti
grafického designu, reklamy a tisku

Tisk a knihařské zpracování

Malonákladový digitální tisk

Ne každý zákazník potřebuje velký náklad tiskovin, a proto díky pořízení vlastního profesionálního tiskového stroje Canon imagePRESS C6010 můžeme nabídnout klientům i vlastní digitální tisk. Je využíván hojně tam, kde je potřeba nízký náklad a ofsetový tisk by byl příliž drahý nebo pomalý. Kvalitou tisku je srovnatelný s ofsetovým.

Díky rychlosti 3 600 stran A4 za hodinu a příznivé finanční náklady jej můžete využít v případě, kdy je potřeba zakázku zpracovat během několika hodin a není čas na zaschnutí ofsetového tisku.

Můžete také využít našich webových stránek www.etisky.cz

Příklady realizací

Vyrobíme vám reklamní přebal - třeba na čokoládu!

Reklamní přebaly na čokolády - to je hit, který je u nás často žádaný. Ať už včetně grafického návrhu nebo bez, se zajištěním čokolád nebo si je klient koupí sám podle vlastní chuti - to vše vám rádi připravíme.

Samolepky a reklamní pera pro nadaci Charty 77

Tentokrát jsme pro Konto Bariéry vyráběli a na našem plotru vyřezávali kulaté samolepky tzv. polovýsekem a s pomocí našeho nového UV digitálního stroje Mimaki potiskli na propisky loga nadace.

Zhotovení grafického stylu a loga

Zákazník: Conectio Group s.r.o.
Jsme rádi, když se můžeme stát u zrodu nového grafického stylu společností. Stejně tak jako to bylo v tomto případě, kdy jsme vytvořili nové logo, barevnost, celkovou úpravu a charakter korporátních materiálů společnosti.

Identifikační proužky na ruku

Zákazník: B + R automatizace, spol. s r.o.
Identifikační náramky, resp. pásky na ruku jsou jednoduchým označením, vstupenkou, snadnou barevnou identifikací, či suvenýrem z akce. Jsou hygienicky nezávadné, pohodlné a jednoduše se s nimi manipuluje. Je to rychlá kontrola u vstupu a šetří váš čas.
Technologie: digitální potisk

Prezentační materiály s potiskem bílé barvy

Zákazník: KORDÁRNA Plus a.s.
Vyrobili jsme pro společnost zajímavě řešené poznámkové bloky s titulní stranou z 0,8 mm PVC fólie a digitálním potiskem bílé barvy. Spolu s nimi jsme také zhotovovali potištěné propagační tašky z netkané textilie. Je dobré zmínit, že jako jedni z mála firem u nás, disponujeme digitálním strojem Mimaki, který je schopen tisknout bílou barvou. Bílý potisk je totiž ještě stále ne úplně obvyklý.
Technologie: Tisk bílou barvou

Vizitky a reklamní papírové tašky

Zákazník: oXy Online s.r.o.
Pro našeho klienta jsme zhotovili pestrý komplet tiskovin, např. vizitky, bloky, vizitky, letáky, brožury, nebo také i reklamnní stojany a bannery.

Tvorba vizuální identity kosmetického salónu Spektrum

Zákazník: kosmetický salón Spektrum
Naše grafické studio vytvořilo vizuální podobu loga salónu. Toto zajímavě řešené logo pak bylo následně aplikováno na vizitky i letáčky, které jsme zpracovali od grafického návrhu až po tisk na našem tiskovém stroji. Kvalitní logo patří mezi nejdůležitější předpoklady pro úspěch firmy, výrobku, služby, webových stránek a podobně. Esteticky jednotné a zajímavé logo pak vyvolává žádoucí emoce a zvědavost zaměřit na danou spoečnost pozornost. Naše společnost se může pochlubit mnoha návrhy log například pro společnosti Energy Storage, Universal Refinery, Ideata a další.
Technologie: tvorba loga a grafický návrh tiskovin

Grafický návrh a tvorba timeblockeru a pozvánky pro společnost Microsoft Slovakia s.r.o.

Zákazník: Microsoft Slovakia s.r.o.
Na naše grafiky čekala kreativní práce při zhotovování grafického návrhu, včetně ilustrací a karikatur pro timeblocker a pozvánku na připravovanou Microsoft Road Show na Slovensku. Oboje získalo finální podobu ve formě HTML e-mailu s možností snadného automatického vložení události do kalendáře

Digitální tisk tiskovin pro kavárnu THE CAT CAFE

Zákazník: Kavárna THE CAT CAFE
Digitálním tiskem a následným zpracováním, jsme vyrobili sadu velmi atraktivních tiskovin pro kavárnu THE CAT CAFE. Jednalo se například o nápojové, vinné a jídelní lístky, vizitky atd, které jsme po vytištění opatřili matným laminem, které dalo všem tiskovinám zajímavě vyniknout.
Technologie: Digitální tisk, kniařské zpracování

Propagační materiály „Pomáhej (s) humorem“ pro Konto Bariéry

Zákazník: Konto Bariéry
K příležitosti letošního benefičního pořadu Možná přijde i charita, jsme fondu Konta Bariéry připravili sadu zajímavých a atraktivních propagačních materiálů. Jednalo se například o voblery, plakáty různých velikostí, samolepky na pokladničky a také stojánky s balením klaunských nosů.
Technologie: Ofsetový a digitální tisk

Podporujeme nadaci Konto Bariéry

Zákazník: Konta Bariéry
Naše společnost se podílela na charitativní kampani Pomáhej s humorem Konta Bariéry. Vzala na sebe část nákladů na výrobu předmětů a zařadila se tak k ostaním společnostem, kterým není lhostejný život lidí s postižením. Jednalo se například o voblery, plakáty různých velikostí, samolepky na pokladničky a také stojánky s balením klaunských nosů.
Technologie: Ofsetový a digitální tisk

Návrhy a zhotovení materiálů pro společnost KORDÁRNA Plus a.s.

Zákazník: KORDÁRNA Plus a.s.
Naše studio připravilo grafický návrh a zrealizovalo sadu propagačních materiálů pro společnost KORDÁRNA Plus a.s. Jednalo se o vizitky, bloky, plakáty, letáky, kuličková pera, polokošile, otvíráky a papírové kelímky s logem společnosti. Mimo jiné jsme také zajistili veškerý nábytek na veletržní stanek.
Technologie: Grafický návrh tiskovin, zpracování grafiky, tisk

Pamětní skleněné trofeje k letošnímu udílení cen v soutěži Microsoft Industry Awards na Slovensku

Zákazník: Microsoft Slovakia s.r.o.
K letošnímu udílení cen v prestižní soutěži Microsoft Industry Awards ve Slovenské republice, jsme společnosti Microsoft Slovakia, připravili pamětní skleněné trofeje s vygravírovanými logy a také diplomy pro víteze.
Technologie: Laserové gravírování

Samolepící rohy na PC obrazovky pro společnost Microsoft Slovakia, s.r.o.

Zákazník: Microsoft Slovakia, s.r.o.
Společnosti Microsoft Slovakia, s.r.o. jsme graficky navrhli a na našem digitálním tiskovém stroji vytiskli reklamní samolepící rohy na PC obrazovky. Jednalo se o tisk několika set kusů rohů na nepermanentní fólii/samolepku určenou pro opakované použití. Následně jsme tyto rohy na našem řezacím plotru vyřezali do konečného tvaru.
Technologie: grafický návrh, tisk, řezání plotrem

Kalendáře a letáčky pro společnost Autentika, s.r.o.

Zákazník: Autentika, s.r.o.
Od návrhu přes digitální tisk až po konečné úpravy jsme vyrobili společnosti Autentika, s.r.o. několik set zajímavých stolních kalendářů a letáčků.

Plakáty a pozvánky ke slavnostnímu vyhlašování cen Thálie 2013

Zákazník: Herecká asociace
Tak jako každý rok, jsme i letos zajišťovali Herecké asociaci propagační materiály ke každoročnímu udílení cen Thálie.
Technologie: ofsetový a digitální tisk

Tisk pozvánek, vstupenek a programů na cyklus Módění

Zákazník: LEPORELO+
Brněnská společnost LEPORELO+, nás požádala o tisk a knihařské zpracování pozvánek, vstupenek a programů k 5. cyklu módních přehlídek s názvem Módění. Jednalo se o zpracování grafiky pozvánky do podoby pohlednice a její následný tisk, dále se jednalo o tisk a perforaci vstupenek a také tisk a výsek programů do tvaru kola, tak aby mohlo být případně použito jako vějíř.
Technologie: Ofsetový a digitální tisk, tvarový výsek

Sada produktových materiálů ROmiLL

Zákazník: ROmiLL, s.r.o.
Tisk produktových materiálů společnosti ROmiLL, tradičního tuzemského výrobce zemědělských strojů. Náš digitální tisk rychle vyřešil aktuální potřebu produktových materiálů pro výstavu v Plzni.
Technologie: digitální tisk Minolta C500

Manuál firemního designu

Zákazník: YDS, spol. s r. o.
Námi vypracovaný Manuál firemního designu pro firmu YDS je typickým příkladem manuálu středního rozsahu. Jsou zde přesně určeny barvy v užívaných barevných prostorech i typy písem pro merkantilní tiskoviny a kancelářské aplikace. Tento manuál byl vytištěn digitálně v počtu 5 ks na laserové tiskárně Minolta C 500, desky opatřeny ochrannou fólií a vše úhledně svázáno pevnou kroužkovou vazbou.
Technologie: Minolta C 500, kroužková vazba

Sada tiskovin pro "AkunaDay"

Zákazník: Akuna
Etiketa "Chardonnay"
Technologie: Digitální tisk Minolta C 500

Děkovný list Akuna

Zákazník: Akuna
Technologie: Digitální tisk Minolta C 500

Dárkový Voucher a letáček

Zákazník: Mary Kay
Grafický návrh a oboustranný digitální tisk 50 ks Dárkových Voucherů a 50 ks letáčků formátu DL "Hodinka pro sebe" na tiskárně Minolta C 500.
Technologie: Digitální tisk Minolta C 500

Rodinný den s Akunou

Zákazník: Akuna
Technologie: Digitální tisk Minolta C 500
Label
Zavřít
Grafika, design, kreativa, copywriting, osvit filmů, CTP, ofsetový tisk, digitální tisk, velkoformátová grafika, řezaná grafika, plotter, webové stránky, programování, databáze, reklama, myšlenky, nápady, DVD, flash, video, 3D, POS
Copyright © 2011 ARTAX, a.s., Karásek 1e (areál Pharma Park CR, budova 09), Brno