Logo ARTAX, a.s.
komplexní služby v oblasti
grafického designu, reklamy a tisku

O nás

Historie

Společnost ARTAX, a.s. byla založena v roce 1998 partnery s praktickými zkušenostmi, jasnou vizí a strategií. Z původních 10 zaměstnanců se firma rozrostla na dnešních 35 a dosahuje obratu kolem 80 mil. Kč. Ve společnosti je zainteresován výhradně český kapitál.

Strategie

Cílem naší společnosti je pomáhat našim zákazníkům v oblasti reklamy a tisku. Svoji práci máme rádi, baví nás a snažíme se ji dělat nejlépe, jak je to jen možné. Už od počátku se zaměřujeme na kvalitu, máme rádi dobře udělané věci a rádi spolupracujeme s klienty, kteří kvalitní práci ocení. Protože se prostředí okolo nás mění a změny jsou stále rychlejší, naučili jsme se dělat naši práci rychle, velmi rychle. Přece nenecháme zákazníka na holičkách, vždyť čas jsou peníze. Z kvalitně a rychle odvedené práce jsou výsledky, výsledky splní klientovi cíle a spokojený klient přináší uspokojení i nám.

Služby

Umíme zákazníkům pomoci s plněním jejich marketingových cílů. Baví nás vytvářet a naplňovat funkční marketingové strategie. Rádi vymýšlíme nové nápady, pracujeme s grafikou a hrajeme si s písmem, fotkami, obrázky i barvami. Co nakreslíme, umíme také věrně zreprodukovat v té nejvyšší kvalitě. Dodržování náročných norem a mezinárodních standardů je samozřejmostí v celém našem provozu. Tiskneme rychle a kvalitně malé i velké náklady, jednoduché letáčky i tlusté knihy, speciální formuláře i bezpečnostní certifikáty. A nebo třeba jen pár vizitek. Nerozlišujeme malé nebo velké zakázky. Všechny zakázky jsou pro nás důležité a spokojený klient je náš cíl. Nekončíme u tisku, prostor kolem nás je třírozměrný a nás baví ho zaplňovat. Umíme podpořit vaše prodeje reklamními a dárkovými předměty, interiérovou i exteriérovou grafikou, poutači, stojánky a spoustou dalších užitečných věcí. Vaše výrobky s láskou zabalíme. Online? Jasně, každý je dnes online, ale je to efektivní? Najde vás někdo? Rádi vytváříme efektivní, optimalizované a dobře vyhledatelné webové stránky, které klientům přináší opravdový užitek, který umíme změřit. Nespokojíme se jen tak s něčím, vytváříme i animace, multimediální prezentace, vše dynamicky navážeme na databáze a pokud je třeba, převedeme do offline podoby na CD nebo USB.

Primárně se zaměřujeme na kvalitu a velkou důležitost klademe i na krátké dodací lhůty. Z těchto důvodů velkou část naší práce činí zakázky pro společnosti Microsoft, Home Credit, Intel, SPN, Akuna, Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism a další náročné zákazníky. Co slíbíme, to dodržíme. Plnění dohodnutých termínů i cen je u nás samozřejmostí.

Připojte se také k našim spokojeným zákazníkům.

JanVinkler_portrait_186x248.jpg
Ing. Jan Vinkler
předseda představenstva
Grafika, design, kreativa, copywriting, osvit filmů, CTP, ofsetový tisk, digitální tisk, velkoformátová grafika, řezaná grafika, plotter, webové stránky, programování, databáze, reklama, myšlenky, nápady, DVD, flash, video, 3D, POS
Copyright © 2011 ARTAX, a.s., Karásek 1e (areál Pharma Park CR, budova 09), Brno